پریز کف خواب

پریز کف خواب کاربردهای زیادی دارد که مورد توجه خیلی از طراحان دکوراسیون داخلی در زمینه های مختلف قرار گرفته است. البته از طراحی بسیار زیبایی که دارد هم نمی توان چشم پوشی کرد.

از پریز کف خواب برای قرار گرفتن انواع پریز و سوکت در کف محیط استفاده می کنند. از مزایای پریز کف خواب می توان به طراحی بسیار زیبا، جذاب و ظریف و با درپوش هایی از جنس استیل که ضدر زنگ و برنج جامد هستند، اشاره کرد که توجه طراحان دکوراسیون داخلی در زمینه های محیط های مختلف اداری، تجاری، صنعتی و خانگی را به خود جلب کرده است.

استحکام ساختاری پریز کف خواب و جعبه کف خواب بسیار بالا می باشد که در صورت قرار گرفتن هر بار مکانیکی روی آنها، همچنان ظرافت و زیبایی خود را حفظ می کنند. زمانی که می خواهند اقدام به طراحی پریز کف خواب و جعبه کف خواب کنند، تمام تمهیدات مورد نیاز و مربوط به مرطوب بودن کف، خشک بودن و هرگونه شرایط محیطی دیگر لحاظ می شود.

پریز کف خواب استنلس استیل

جعبه های پریز کف خواب چه کاربردی دارند؟

یکی از موارد کاربردی جعبه پریز کف خواب استفاده از آن در نمایشگاه های ماشین است.

در فضاهای اداری و در زیر میز اداری هم به کار می رود.

رووف گاردن در ساختمان های لوکس یکی از محیط هایی است که از جعبه پریز کف خواب استفاده می کنند.

بیمارستان ها در محل تجهیزات اتاق عمل یا محلی که میز اداری در آن قرار دارد و محل انتظار همراهان بیمار، همچنین در فرودگاه ها در بخش های مختلف برای تجهیزات و برای محل استراحت مسافران مکان هایی هستند که می توان از پریزهای کف خواب استفاده کرد.

پریز کف خواب پرسیکا 2 ماژول

کف خواب اوبو و کف خواب برق چه ویژگی هایی دارد؟

کف خواب اوبو: کف خواب اوبو (OBO آلمان) طراحی جذاب و منحصر به فردی دارد که با متریال کف زمین هم مطابقت می کند.

از رنگ های متنوع کف خواب اوبو می توان به رنگ های مشکی، طوسی و قهوه ای اشاره کرد.

هنگامی که از روی کف خواب عبور می کنید، صدای خیلی کمی تولید می کند.

در اندازه های مختلف از 10 تا 26 سانتی متر تولید می شود.

کف خواب OBO BETTERMANN آلمان، به دلیل اینکه از پلی کربنات ساخته شده، بسیار در برابر ضربه و فشار مقاوم است.

همچنین از قابلیت نصب انواع مختلف پریزها، سوکت شبکه، تلفن و فیبر نوری برخوردا است.

کف خواب برق: کف خواب برق از قابلیت قرار گیری 2 تا 8 پریز برق، تلفن و شبکه برخوردار است. که از خصوصیات جعبه کف خواب برق هم می باشد.

در اندازه های مختلف تولید می شود که امکان انتخاب هر کدام را برای مصرف کننده فراهم می کند.

یکی دیگر از ویژگی های کف خواب برق و جعبه کف خواب برق جنسی است که دارد و آن ورق گالوانیزه گرم است که از زنگ زدگی جلوگیری می کند.

در تعیین قیمت پریز کف خواب و قیمت جعبه پریز کف خواب چه عواملی تاثیر گذار است؟

متریال: عواملی که در تعیین قیمت پریز کف خواب و جعبه پریز کف خواب موثر است شبیه به هم می باشد. هر دوی آن ها از ورق های استیل، گالوانیزه و آلومینیوم ساخته شده اند که نقش زیادی در تعیین قیمت شان دارد.

ابعاد: عرض استاندارد 20 در 20 دارد و دارای چهار خانه می باشد که برای تطبیق بیشتر با سفارش مشتری 6 و 8 خانه تولید می کنند. عمق 4 و 5 سانتی متری دارد که در داخل محل مورد نظر به صورت جعبه کلید پریز دفنی پوشیده می شود.

پس نتیجه می گیریم ابعاد یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین قیمت جعبه پریز کف خواب و پریز کف خواب محسوب می شود.

پریز کف خواب پرسیکا 24 ماژول استیل
پریز کف خواب پرسیکا 12 ماژول

برای خرید جعبه تقسیم کف خواب چه مواردی را باید در نظر گرفت؟

از آنجایی که جعبه تقسیم کف خواب پا خور می باشد، در زمان خرید، با دوام و با کیفیت بودن خود آن و هم چنین درپوش آن بسیار اهمیت دارد. در غیر این صورت ممکن است بعد از مدتی درپوش شکسته شود و بر روی کف زمین حفره ایجاد گردد. که این حفره، محلی برای تجمع زباله و حشرات موزی می شود.

در صورتی که درپوش جعبه تقسیم کف خواب، روی درب کامل چفت نشود و جنس بدنه با کیفیتی نداشته باشد، درب روی کف خواب به درستی جای نمی گیرد و مانند مورد اول مشکل را به همراه خواهد داشت.

داکت کف خواب؟

داکت کف خواب به شبکه کانالی پلاستیکی گفته می شود که امکان عبور کابل های شبکه، برق و تلفن از داخل آن وجود دارد. از مزایای داکت کف خواب حفظ ظاهر و جلوگیری از شلوغی محیط و حفاظت از کابل در مقابل هر گونه صدمه فیزیکی می باشد. داکت خود به چند دسته متفاوت از نظر ظاهر تقسیم می گردد.

قیمت کف خواب و قیمت باکس کف خواب؟

قیمت کف خواب و قیمت باکس کف خواب جزو مواردی محسوب می شود که برای تعیین قیمت باید مورد بررسی کارشناسان فروش قرار گیرند. از آنجایی که نوسانات قیمت در بازار وجود دارد و هر روز در حال به روز رسانی می باشد، قیمت کف خواب و قیمت باکس کف خواب به صورت ثابت و دائمی نمی باشد و با هر گونه تغییر قیمتی، کارشناسان فروش، لیست را تغییر می دهند.  اما با این حال قیمت کف خواب بسیار مناسب است و هر فردی با خرید آن پشیمان نمی شود.

البته این تعیین قیمت مختص برند خاصی نیست و شامل کف خواب ایرانی و هر نوع کف خواب دیگری هم می گردد. کف خواب ایرانی هم محصول با کیفیتی است که به مصرف کننده پیشنهاد می گردد.

کف خواب LEGRAND؟

برای تولید کف خواب که انواع مختلفی دارد مواردی زیادی دخیل می باشد و ما در زیر می خواهیم یکی از انواع تولید کف خواب را توضیح دهیم:

کف خواب LEGRAND یکی از انواع تجهیزات برق و شبکه لگراند محسوب می شود که بیشتر در ساختمان های اداری و تجاری کاربرد دارد و در واقع برای نصب و قرار گیری کلید و پریزها فضایی را به وجود می آورد. معمولا کف خواب LEGRAND را در زیر زمین نصب می کنند تا از هرگونه آسیب به محیط اطراف جلوگیری شود.

در مورد باکس کف خواب و قیمت باکس کف خواب چه می دانید؟

با توجه به کاربردی که برای باکس کف خواب در نظر می گیرند، با ابعاد و ظرفیت های مختلفی تولید و ساخته می شوند. شکل های مختلفی از باکس کف خواب وجود دارد که از جمله آن ها می توان به چهار گوش و گرد اشاره کرد. قیمت باکس کف خواب با توجه به جنس و کیفیت آن ها تغییر می کند. برای تعیین قیمت باکس کف خواب ابتدا باید به متریال و جنس آن توجه کنید.

باکس کف خواب پرسیکا
باکس کف خواب 12 ماژول پرسیکا

کف خواب پرسیکا و پریز کف خواب پرسیکا چیست؟

کف خواب پرسیکا و پریز کف خواب پرسیکا از برندهای بسیار با کیفیت و از نظر کاربرد متفاوت از دیگر محصولات هستند. طراحی و کیفیت کف خواب پرسیکا (persica) بین مصرف کننده ها زبانزد است و همه برای تهیه محصول مورد نظر خود، خرید برند پرسیکا را در اولویت قرار می دهند.

کف خواب پرسیکا و پریز کف خواب پرسیکا، جنس و متریال برتری نسبت به دیگر برندها دارد و همیشه در دسترس مردم است. در صورتی که محصول این برند را یک بار تهیه کرده و مصرف کنید، مطمئن باشید یکی از طرفداران دائمی کف خواب پرسیکا خواهید بود.

البته از زیبایی و قیمت برند پرسیکا هم نمی توان چشم پوشی کرد.

پریز کف خواب پرسیکا

ارت بار

ارت بار در واقع راهکاری مناسب در جهت ایجاد نقطه ی مشترک برای برقرار کردن سیستم اتصال به زمین و یا ارتینگ است که یک عملکرد ضروری برای ایجاد امنیت جانی و شغلی است.  البته در این میان لازم به ذکر است که ممکن است برای اشاره به ارت بار از نام های دیگری مانند باسبار ارت، شمش ارت و یا ترمینال ارت، ارت باس و برخی نام های دیگر که به مرور با آن ها آشنا خواهید شد نیز استفاده شود.

اما اینکه وظیفه ارت بار چیست؟ در جواب این سوال که ارت بار چیست؟ لازم به توضیح است که ارت بار با انتقال دادن و راهی کردن جریان های الکتریکی اضافی به سمت زمین، ایجاد امنیت می کند. در حقیقت وظیفه ی اصلی ارت بار حفاظت از لوازم و مدارهای آن ها و همچنین حفظ سلامت اشخاص در مقابل خطرات ناشی از نشتی ها و علاوه بر آن، جریان های الکتریکی ایجاد شده است. بعلاوه ارت بار می تواند با انتقال جریان های الکتریکی اضافی به زمین مانع ایجاد و یا افزایش نیروی الکتریسته ی ساکن شود.

سیستم ارت بار چگونه ایجاد می شود؟ شما می توانید برای تضمین سلامت خود، اطرافیان و محیط و کارگاهتان سیستم ارت بار و یا همان ارتینگ را برقرار کنید. برای ایجاد سیستم ارت بار به این ترتیب پیش می روید که شما با ایجاد یک اتصال و هدایت جریان های الکتریکی دستگاه ها توسط سیمی که به رشته ی سیم ارت بار وصل می شود، سیستم ارت بار را برای لوازم خود برقرار می کنید. در نتیجه پس از برقرار شدن این سیستم دیگر لازم نیست نگران هیچ نشتی یا اتصالی و برق گرفتگی باشید زیرا جریان های اضافی به زمین منتقل می شوند و امنیت برقرار می گردد. توجه داشته باشید که امروزه امکان بکارگیری ارت بار دیواری نیز فراهم آمده است. 

ارت بار پرسیکا

نحوه نصب ارت بار به چه صورت است؟

نحوه نصب به این ترتیب پیش می رود که شما برای انجام این عملیات می توانید با در نظر گرفتن موقعیت و شرایط محیط خود از میان دو روشی که وجود دارد، انتخاب کنید. دو روش موجود برای انجام ارتینگ عبارت می شوند از روش زمین عمقی و روش زمین سطحی که در ادامه شرحی بر هر یک را می خوانید.

روش اول یا همان روش زمین عمقی یکی از روش های متداول و معمول برای انجام ارتینگ است. روش زمین عمقی به اینصورت انجام می شود که برای انجام آن لازم است از چاه استفاده شود تا سیستم ارتینگ برقرار شود.

روش دوم برای برقرار کردن ارتینگ روش زمین سطحی است. معمولا شرایط طوری پیش می رود که اغلب ناچار به اجرای ارت بار به روش دوم خواهید بود.
روش زمین سطحی در واقع برای محیط هایی کاربرد دارد که انجام حفاری با یک عمق بالا در آنجا ممکن نیست. به این ترتیب این روش زمین سطحی برای ایجاد سیستم ارت بار با ایجاد عمقی در حدود 80 سانتی متر، عملی می شود. برای انجام این روش شما می توانید از میان هفت روشی که وجود دارند یکی را بنا به موقعیت و تخصص خود برگزینید و اجرا کنید.

برای انجام این روش لازم است تا ابتدا محل چاه ارت را انتخاب کنید و سپس با مهیا کردن وسایل چاه ارت اقدام به حفاری نمایید. فاکتورهای بسیار زیادی را برای انجام این حفاری لازم است در نظر بگیرید. به این منظور می توانید از یک متخصص در انجام امور مربوط به ارتینگ کمک بگیرید. همچنین می توانید با در نظر گرفتن قیمت ارت بار مناسب اقدام به خرید ارت بار کنید تا برای یک نصب حرفه ای از نیروی متخصصی که تمام لوازم چاه ارت را دارد، کمک بگیرید.

 ارت بار و اجرای آن توسط تیم متخصص:

در مجموع برای برقرار کردن ارتینگ بهتر است تا  از یک نیروی متخصص در این حرفه کمک بگیرید. اگر برای یک مجموعه ی صنعتی در حال اجرای سیستم ارتینگ هستید لازم است توجه داشته باشید که کمک گرفتن از نیروی متخصص می تواند شما را برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول و عالی در جهت ایمنی کار جلو ببرد.

جهت مشاوره و اجرای سیستم ارتینگ با مختصصان ما تماس بگیرید.

همچنین برای ایجاد ارتینگ در خانه ها و برج ها و آپارتمان های چند طبقه نیز ضرورت دارد تا از نیروی متخصص مدد بگیرید. این عملکرد که در جهت حفظ ایمنی و سلامت افراد و همچنین سرمایه، انجام می شود، در بهترین و ایمن ترین حالت خود تنها می تواند توسط یک متخصص ایجاد شود. اما اینکه یک متخصص در زمینه ی اجرای ارتینگ را چطور پیدا کنید؟

به راحتی می توانید یک متخصص برای انجام این عملیات پیدا کنید، تنها کافی است تا با شرکت هایی که خدمات عالی در جهت حفر چاه دارند تماس برقرار کنید و این مسئله را برای پیگیری شدن، مطرح کنید. لازم به ذکر است که مانند هر بازار دیگری، بازار برپا کردن سیستم ارتینگ نیز دارای قیمت ها و نرخ های متفاوتی است که بهتر است برای انتخاب بهترین عملکرد و مناسب ترین هزینه در میان این شرکت ها کمی تحقیق و جست و جو کنید. امکان این جست و جو حتی در محیط مجازی و بخصوص در گوگل هم فراهم است. می توانید با مطالعه نظر و تجربه های افراد یک انتخاب عالی داشته باشید.

اگر در رابطه با این حرفه تجربه ای دارید که شما را بعنوان یک متخصص اجرای ارتینگ معرفی می کند، خبر خوب اینکه می توانید با طراحی یک رزومه آنلاین به راحتی در جست و جوی شغلی مناسب با درآمدی خوب باشید.

همه چیز در رابطه با خرید ارت بار:

در رابطه با خرید ارت بار مانند هر خرید دیگری امکان خرید اینترنتی و همچنین انجام خرید حضوری برقرار است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت با انواع ارت بار و مشخصات متفاوت و کیفیت های متنوع آن ها آشنا شوید. همچنین می توانید قیمت فروشگاه های آنلاین را با قیمت فروشگاه های حضوری مقایسه کرده و سپس انتخاب خود را انجام داده و خرید کنید. لازم به ذکر است که خرید ارت بار در شرایطی به بهترین نحو انجام می شود که شما با یک متخصص و با کسی که تجربه ای در انجام و اجرای ارتینگ داشته باشد، نیاز دارید تا جنس ها و کیفیت های متفاوت را برای شما از یکدیگر تفکیک و توضیح دهد.

خرید ارت بار
قیمت ارت بار

جهت مشاهده، محصولات گروه صنعتی پرسیکا اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده محصولات سرج ارستر و ارتینگ OBO آلمان از سایت دفتر مرکزی OBO در ایران، بازدید فرمایید.

سرج ارستر مخابراتی و شبکه

 سرج ارستر مخابراتی و شبکه یکی از مهمترین محافظان دستگاه های مخابراتی در مقابل سرج های ناشی از صاعقه و سوییچینگ می باشد. وابستگی ما به تجهیزات مخابراتی هر روز در حال افزایش است و تبادل اطلاعات  آنی و لحظه ای در شبکه داده ها در شرکت و اورژانس ها و آتش نشانی و… امری ضروری است.

لذا نیازمند مسیر عبور جریان ایمن و قابل اطمینانی هستیم. برای محافظت از تجهیزات مخابراتی و شبکه ای در مقابل اضافه و ولتاژ و صاعقه، ضرورت استفاده از تجهیز سرج ارستر مخابراتی و دیتا کاملا” محرز و روشن می شود. برای آشنایی بیشتر با ارسترهای مخابراتی یا دیتا، انواع این ارسترها با مشخصات فنی آنها در زیر قراردارد.

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081698

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با جعبه تقسیم و نصب تابلویی با ترمینال

0-225 مگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081690

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با جعبه تقسیم و نصب تابلویی با ترمینال

0-100 مگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081692

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با جعبه تقسیم و نصب تابلویی با ترمینال

0-100 مگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081694

OBO

 سرج ارستر مخابراتی

با جعبه تقسیم و نصب تابلویی

0-100  مگا هرتز

کد فنی: : 5081698

کد فنی: 5081690

کد فنی: 5081692

کد فنی: 5081694

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081975

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با مبدل کابل یا Combination arrester

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی5081977

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با مبدل کابل یا ارستر حفاظت نهایی

 

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5084020

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با مبدل یا ارستر حفاظت اولیه

180 ولت

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5084024

OBO

سرج ارستر مخابراتی

با مبدل یا ارستر حفاظت اولیه LSA

با حفاظت نهایی

کد فنی: 5081975

کد فنی: 5081977

کد فنی: 5084020

کد فنی: 5084024

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5093023

OBO

سرج ارستر کواکسیال مخابراتی فرکانس بالا

یا ارستر S-UHF شکل

0-1.3 گیگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه 5093236

OBO

سرج ارستر کواکسیال مخابراتی فرکانس بالا

یا ارستر سوکت BNC 

شکل، 0-2.2 گیگا هرتز

سرج ارست مخابراتی و شبکه کد فنی 5093270

OBO

سرج ارستر کواکسیال مخابراتی فرکانس بالا

یا ارستر سوکت TNC

شکل، 4-0 گیگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5093996

OBO

سرج ارسترکواکسیال مخابراتی فرکانس بالا

یا ارستر سوکت N شکل

3-0 گیگا هرتز

کد فنی: 5093023

کد فنی: 5093236

کد فنی: 5093270

کد فنی: 5093996

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5093272

OBO

سرج ارستر کواکسیال مخابراتی فرکانس بالا

یا ارستر سوکت 7/16

3.4-0 گیگا هرتز

 

سرج راستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5093275

OBO

سرج ارستر مخابراتی فرکانس بالا جهت کابل کواکسیال، یا ارستر سوکت F شکل

0-3.4 گیگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5093277

OBO

سرج ارستر مخابراتی فرکانس بالا جهت کابل کواکسیال، یا ارستر سوکت SMA شکل

3.7-0 گیگا هرتز

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5093400

OBO

سرج ارستر مخابراتی فرکانس بالا جهت

کابل کواکسیال، یا ارستر آنتن ماهواره F/SAT

 0.5-2.8 گیگا هرتز

کد فنی: 5093272

کد فنی: 5093275

کد فنی: 5093277

کد فنی: 5093400

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081804

OBO

سرج ارستر شبکه، IP و سوئیچ شبکه CAT6

با سوکت Eth.RJ45

برای سرعت انتقال دیتا حداکثر 1 گیگابایت جهت حفاظت نهایی

 

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081804

OBO

سرج ارستر شبکه، IP و سوئیچ شبکه CAT6، با سوکت Eth.RJ45، برای سرعت انتقال دیتا حداکثر1 گیگابایت جهت حفاظت پایه و نهایی

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081800

OBO

سرج ارستر شبکه، IP و سوئیچ شبکه CAT6، با سیستم کانکشن Eth.RJ45، برای شبکه سرعت بالا تا 10 گیگابایت جهت حفاظت نهایی

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5082432

OBO

سرج ارستر شبکه و دیتا آنالوگ با سوکت BNC با سیستم کانکشن BNC  جهت حفاظت نهایی

 

 

کد فنی: 5081804

کد فنی: 5081802

کد فنی: :5081800 

کد فنی: 5082432 

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098646

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل FLD

110 ولت، باترمینال  حفاظت نهایی برای سیستم Two-core

110 ولت

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098514

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل FRD  باترمینال، حفاظت نهایی برای سیستم

Two-core

24 ولت

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098611

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل FLD

24 ولت، باترمینال حفاظت نهایی برای سیستم Two-core  

24 ولت

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098816

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل FLD-2

24  ولت، باترمینال  حفاظت نهایی برای سیستم Two-core

 24 ولت

کد فنی: 5098646

کد فنی: 5098514

کد فنی: 5098611

کد فنی: 5098816 

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098422

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری سیستم های کنترل MDP 2-POL، یا ارستر منبع تغذیه 24 ولت

با ترمینال

سرج ارستر مخابراتی یا شبکه کد فنی 5098427

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل MDP 3-POL، یا ارستر منبع تغذیه 24 ولت

با ترمینال

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098431

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل MDP 4-POL، یا ارستر منبع تغذیه 24 ولت

با ترمینال

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098425

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل MDP ،10 A ،2-POLE یا ارستر منبع تغذیه 24 ولت

با ترمینال

کد فنی: 5098422

کد فنی: 5098427

کد فنی: 5098431

کد فنی: 5098425

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098432

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل

MDP EX 4-pole

یا ارستر منبع تغذیه    24 ولت

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098380

OBO

سرج ارستر سنسورهای  اندازه گیری و سیستم های کنترل MCR ضد انفجار یا ارستر منبع تغذیه FBD 2-pole 

24 ولت

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5098382

OBO

سرج ارستر  سنسورهای  اندازه گیری و سیستم های کنترل MCR برای ضد انفجار یا ارستر منبع تغذیه FBD 3-pole 

24 ولت

سرج ارستر مخابرات و شبکه 5098425

OBO

سرج ارستر سنسورهای اندازه گیری و سیستم های کنترل MDP ،1O A ،4-POLE، یا ارستر

منبع تغذیه با ترمینال 24 ولت 

کد فنی: 5098432

کد فنی: 5098380

کد فنی: 5098382

کد فنی: 5098425

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5081005

OBO

سرج ارستر شبکه جهت

حفاظت نهایی برای سیستم اطلاعات

4 سیمه  RJ45

سرج ارستر مخابراتی و شبکه کد فنی 5080053

OBO

سرج ارستر شبکه، ارستر ارتباط سریال برای  مبدل RS232  ورژن SUB-D

کد فنی: :5081005

کد فنی: 5080053

جهت مشاهده انواع سرج ارستر و ارتینگ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده سایت دفتر مرکزی obo در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت OBO BETTERMANN بازدید نمایید.

سرج ارستر خورشیدی

 سرج ارستر خورشیدی یا سرج ارستر فتوولتائیک همانطور که از اسم آن مشخص است برای حفاظت از پنل های خورشیدی، اینورتر و تجهیزات برقی در کنار سیستم صاعقه گیر استفاده می شود. همانطور که می دانید تامین انرژی از نور خورشید امروزه یکی از موضوعات اساسی در حوزه انرژی های نو می باشد لذا حفاظت از این تجهیزات نیز یکی از مواردیست که در مرحله طراحی می بایست مورد توجه قرار بگیرد.

مطابق با استانداردهای جهانی، با نصب ارسترهای فتوولتائیک در مسیر AC  و DC  و خطوط دیتا، از صدمات ناشی از صاعقه و اضافه ولتاژ در قسمت های مختلف تجهیزات خورشیدی ( فتوولتائیک ) جلوگیری کرده و با استفاده از ارسترهای فتوولتائیک خطر اسیب به حداقل یا صفر می رسد.

 سرج ارسترهای خورشیدی به صورت موازی به تجهیزاتی که وظیفه محافظت از آنها را دارد متصل می شود و با منحرف کردن سرج یا ولتاژ اضافی از آسیب رسیدن به تجهیزات حفاظت می کند.

به منظور حفاظت از سیستم های فتوولتائیک دو نوع سرج ارستر خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد:

  • سرج ارسترهای   AC  که در قسمت خروجی اینورتر نصب می شوند.
  • سرج ارسترهای   DC  که دربین ماژول های پنل و اینورتر قرار می گیرند.

سرج ارسترهای خورشیدی مطابق با استاندارد جهانی 61643 IEC  و 61643  EN  می باشند و قابلیت نصب بر روی تابلوی برق در ریل را دارا می باشند.

به سرج ارستر خورشیدی برقگیر های خورشیدی یا برقگیر فوتوولتائیک نیز گفته می شود !!

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5093623

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC، کلاس 2+1 یا ارستر فتوولتایک سری V50 سه پل برای سیستم  PV و DC

600 ولت

سرج ارستر خورشیدی و فتوولتائیک کد فنی 5093625

OBO

 سرج ارستر فتوولتائیک DC ،کلاس 2+1 یا ارستر فتوولتایک سری V50  سه پل برای سیستم  PV، با ریموت کانتکت  600 ولت

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5094605

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC، کلاس  2  یا ارستر فتوولتایک سری V20 سه پل برای سیستم pv

600 ولت

 

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5094576

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC، کلاس 2+1 یا ارستر فتوولتایک سری V50  سه پل برای سیستم  PV، با ریموت کانتکت  600 ولت

کد فنی: 5093623

کد فنی: 5093625

کد فنی: 5094605

کد فنی: 5094576

سرج ارستر خوررشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088591

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم و ترمینال، یا ارستر فتوولتایک سری V25 برای سیستم  PV

 900 ولت

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088566

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم pv، کلاس 2+1  900 ولت

 

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088576

OBO

 سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم وکانکشن ترمینال، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، کلاس 2+1، 900 ولت

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088579

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم و کانکشن ترمینال، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، کلاس 2+1، 900 ولت

کد فنی: 5088591 

کد فنی: 5088566

کد فنی: 5088576

کد فنی: 5088579

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088593

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم

یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV

با 1 MPP tracker کلاس 2   1000 ولت

 

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088568

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم

یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، همراه با   2 MPP tracker

1000 ولت

 

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088582

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم و کانکشن ترمینال، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، کلاس 2 با 2 MPP trackers

1000 ولت

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088585

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم و کانکشن ترمینال، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، کلاس 2 با 2 MPP trackers

1000 ولت

کد فنی: 5088593

کد فنی: 5088568

کد فنی: 5088582

کد فنی: 5088585

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088580

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، کلاس 2  900 ولت

1 MPP tracker

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088581

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم با فیوز، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV

با 2 MPP، کلاس 2   900 ولت

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088640

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم با 4 نگهدارنده فیوز، یا ارستر فتوولتایک V25 برای سیستمPV، کلاس 2+1، 900 ولت

سرج ارستر خورشیدی یا فتوولتائیک کد فنی 5088635

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم و circuit breaker، یا ارستر فتوولتایک برای سیستم PV، کلاس 2+1، 900 ولت 

کد فنی: 5088580

کد فنی: 5088581 

کد فنی: 5088640

کد فنی: 5088635

سرج ارستر خورشیدی یا فتولتائیک کد فنی 5088660

OBO

سرج ارستر فتوولتائیک DC با جعبه تقسیم و circuit breaker، یا  ارستر فتوولتایک برای سیستم PV  کلاس 2  1000 ولت

کد فنی: 5088660

جهت مشاهده انواع سرج ارستر و ارتینگ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده سایت دفتر مرکزی OBO در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت OBO BETTERMANN بازدید نمایید.

سرج ارستر کلاس D تایپ 3

سرج ارسترهای کلاس D تایپ 3 برای حفاظت در برابر کوپلینگ القایی و سرج های سوییچینگ در مدار دستگاه هایی که در انتهای خط هستند مورد استفاده قرار می گیرد و به منظور حفاظت از مدار الکتریکی قطعه، در اخرین مرحله در سوکت ها قرار می گیرد. سرج ارستر های کلاس D یا ارسترهای تایپ 3 را نباید در معرض مستقیم رعد و برق قرار گیرد. 

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092800

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر پریزی شوکو(schuko)، تایپ 3، جهت حذف کامل نویزهای داخل شبکه  230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092808

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر پریزی شوکو(schuko) و سوکت حفاظت شده انتنTV، تایپ 3

230  ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092816

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر پریزی شوکو(schuko) و سوکت حفاظت شده آنتن ماهواره (SAT)  تایپ 3، 230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092824

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر پریزی شوکو(schuko) و سوکت حفاظت شده تلفن  دارای کانکشن  TAE تایپ 3، 230 ولت

کد فنی: 5092800

کد فنی: 5092808

کد فنی: 5092816

کد فنی: 5092824

D سرج ارستر کلاس کد فنی 5092818

OBO

سرج ارستر کلاسD یا ارستر پریزی شوکو(schuko) و سوکت حفاظت شده برای ترمینال ها و تلفن های ISND/DSS 1 تایپ 3،  230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092828

OBO

سرج ارستر کلاس D  

یا ارستر سه راهی شوکو (schuko) سیم دار، همراه RJ11

تایپ 3، 230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092701

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا ارستر سه راهی

 شوکو (schuko) سیم دار، دارای هشدار

دهنده صوتی، تایپ 3  230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5097650

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا ارستر تایپ 3، جهت حفاظت نهایی تابلویی سری VF حفاظت فاز و نول، منبع تغذیه 24 ولت، AC و DC      

کد فنی: 5092812

کد فنی: 5092828

کد فنی: 5092701

کد فنی: 5097650

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5097858

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر تایپ 3، جهت حفاظت نهایی تابلویی سری VF با ریموت کانتکت، مناسب برای  سیستم AC

  230 ولت

  

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5097939

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر تایپ 3، جهت حفاظت نهایی تابلویی سری VF همراه با ریموت کانتکت نشت جریان، مناسب برای  سیستم AC , DC

230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 6117473

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا سرج ارستر تایپ 3

جهت حفاظت نهایی داکت و کف خواب

 سایز 45، 230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 6117465

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا ارستر تایپ 3،  جهت حفاظت نهایی داکت و کف خواب سایز 45 

230 ولت

کد فنی: 5097858

کد فنی: 5097939

کد فنی: 6117473

کد فنی: 6117465

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092451

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا سرج ارستر تایپ 3 جهت حفاظت نهایی

230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092460

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا سرج ارستر تایپ 3

 جهت حفاظت نهایی 

  230  ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092441

OBO

سرج ارستر کلاس D

یا ارستر تایپ 3، جهت حفاظت نهایی همراه با سوکت محافظ اتصال  230 ولت

سرج ارستر کلاس D کد فنی 5092472

OBO

سرج ارستر کلاس D یا ارستر تایپ 3، جهت حفاظت نهایی، همراه با نگهدارنده جعبه نصب GB2 و GB3   

230 ولت

کد فنی: 5092451

کد فنی: 5092460

کد فنی: 5092441

کد فنی: 5092472

جهت مشاهده انواع سرج ارستر و ارتینگ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده سایت دفتر مرکزی OBO در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت OBO BETTERMANN بازدید نمایید.

سرج ارستر کلاس C تایپ 2

سرج ارستر کلاس c تایپ 2 نوعی از سرج ارستر می باشد که بعد از سرج ارسترهای کلاس B یا سرج ارستر B+C که بیانگر تایپ 1  یا تایپ 2+1 هستند نصب می شوند. هدف از نصب سرج ارستر کلاس C تایپ 2 سیستم های فشار ضعیف جهت محافظت از تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در مقابل سوئیچینگ و اضافه ولتاژهایی است که از ارسترهای کلاس بالاتر عبور کرده اند و دامنه کوچکتری دارند. به این ارسترها، سرج ارسترهای کلاس C تایپ 2  گفته می شود.

در ساختمان هایی که صاعقه گیر ندارند و در معرض مستقیم صاعقه نیستند، می توان از  سرج ارستر کلاس C تایپ 2 بدون نیاز به استفاده از ارسترهای کلاس B در تابلوهای فرعی طبقات استفاده کرد ولی در ساختمان هایی که  صاعقه گیر دارند یا امکان ورود صاعقه از طریق کابل زمینی به تابلو برق می باشد، بعد از ارسترهای کلاس B و یا سرج ارستر کلاس B+C از سرج ارستر کلاس  C استفاده می شود. این تایپ از سرج ارسترها به صورت موازی در تابلو برق اصلی قرار می گیرد و در صورتی که فاصله تابلو اصلی از تابلو فرعی زیاد باشد ( بیشتر از 10 متر )، سرج ارستر کلاس C  متناسب با سرج ارستر قبلی قرار می گیرد.

این مدل از سرج ارستر به صورت ریلی در تابلو برق نصب می شود و از ویژگی های برجسته  سرج ارستر کلاس C تایپ 2 می توان طول عمر بالا، ماژولار بودن، درجه حفاظتی   IP20، ظرفیت بالای تخلیه جریان سرج  و … را  نام برد.

 

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095161

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C تک پل، 280  ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095162

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C دو پل، 280 ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095163

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C سه پل، 280  ولت 

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095164

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C چهار پل، 280  ولت 

کد فنی: 5095161

کد فنی: 5095162

کد فنی: 5095163

کد فنی: 5095164

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095281

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، تک پل 280  ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095282

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، دو پل 280  ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095283

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، سه پل  280  ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095284

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، چهارپل  280 ولت

کد فنی: 5095281

کد فنی: 5095282

کد فنی: 5095283

کد فنی: 5095284

سرج ارستر کلاس تایپ 2 کد فنی 5095251

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C تک پل+NPE

280 ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095252

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C دو پل+NPE

280 ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095253

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C سه پل+NPE

280 ولت

خشاب سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095364

OBO

خشاب سرج ارستر V20 کلاس C یا خشاب ارستر 280 ولت IP20

کد فنی: 5095251

کد فنی: 5095252

کد فنی: 5095253

کد فنی: 5095364

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095331

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، تک پل+NPE

280 ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095332

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، دو پل+NPE

280 ولت

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095333

OBO

 سرج ارستر V20

کلاس C با ریموت کانتکت، سه  پل+NPE

280 ولت

خشاب سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095600

OBO

خشاب سرج ارستر C20

کلاس C یا خشاب ارستر IP20

255 ولت

کد فنی: 5095331

کد فنی: 5095332

کد فنی: 5095333

کد فنی: 5095600

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095381

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C در تابلوی آماده

تک پل+NPE 

سرج ارستر کلاس C تایپ 2 کد فنی 5095383

OBO

سرج ارستر V20

کلاس C در تابلوی آماده

سه پل+NPE

کد فنی: 5095381

کد فنی: 5095383

جهت مشاهده انواع سرج ارستر و ارتینگ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده سایت دفتر مرکزی OBO در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت OBO BETTERMANN بازدید نمایید.

 

سرج ارستر کلاس B+C

سرج ارستر کلاس B+C یا ارستر تایپ 2+1 به دسته ای از سرج ارسترهایی گفته می شود که هم توانایی جذب انرژی صاعقه در کلاس یک را داشته و هم توانایی تخلیه ولتاژهای گذرای سوییچینگ و برای حفاظت از تجهیزات و وسایل الکتریکی حساس استفاده می شود. این سرج ارستر ها کلاس ترکیبی هستند به این معنی که هم در تایپ 1 و هم در تایپ 2 کارآیی دارند.

از سرج ارسترهای کلاس B+C  یا ارستر تایپ 2+1 بیشتر در ساختمان هایی که سیستم حفاظت در مقابل صاعقه را دارا نمی باشند و فاصله کابل کشی بین تابلوها کمتر از 10 متر می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد چون در حقیقت هم نقش ارسترهای کلاس B را ایفا می کند و هم جهت دفع ولتاژهای گذرای با دامنه کوچک مثل سویچینگ دقت کافی را دارند.

سرج ارستر B+C  همچنین در ساختمان هایی که سیستم صاعقه گیر دارند یا کابل ورودی برق هوایی دارند نیز بعد از ارستر تایپ 1 در تابلوهای توزیع قرار می گیرند تا در دفع سرج های ناشی از صاعقه و سویچینگ بتوانند موثرتر عمل کنند.

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093500

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1  یا ارستر ترکیبی V50

تک پل 280 ولت

 

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093511

OBO

 سرج ارستر تایپ 2+1 یا ارستر ترکیبی  V50

سه پل 280 ولت

 

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093513

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

یا ارستر ترکیبی V50 

چهار پل 280 ولت

 

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093502

OBO

سرج ارسترتایپ 2+1

یا ارستر ترکیبی V50 ریموت کانتکت آلارم تک پل 280 ولت

کد فنی: 5093500

کد فنی: 5093511

کد فنی: 5093513

کد فنی: 5093502

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093516

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1  یا ارستر ترکیبی V50

با ریموت کانتکت آلارم سه پل 280 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093518

OBO

سرج ارسترتایپ 2+1   یا ارستر ترکیبی V50

با ریموت کانتکت آلارم چهار پل 280 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089754

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1  

ست حفاظتی سری MCD، سه پل

255 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089768

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1 

ست حفاظتی سری MCD، جریان نشتی  سه پل 255 ولت

کد فنی: 5093516

کد فنی: 5093518

کد فنی: 5089754

کد فنی: 5089768

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089756

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1 

ست حفاظتی سری MCD، با ریموت کانتکت آلارم، سه پل 255 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089775

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

ست حفاظتی سری MCD جریان نشتی، با

ریموت کانتکت آلارم  سه پل 255 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093522

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

یا ارستر ترکیبی V50 

تک پل+NPE

280 ولت

 

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093524

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

یا ارستر ترکیبیV50 

دو پل+NPE

280 ولت

 

کد فنی: 5089756

کد فنی: 5089775

کد فنی: 5093522

کد فنی: 5093524

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093526

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

یا ارستر ترکیبی V50 

سه پل+NPE

280 ولت

 

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093594

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

یا ارستر ترکیبی V50

داخل جعبه

تک پل+NPE

280 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093531

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1  یا ارستر ترکیبی V50    با ریموت کانتکت آلارم

تک پل+NPE

280 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093533

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1  یا ارستر ترکیبی V50    با ریموت کانتکت آلارم 

سه پل+NPE

 280 ولت

کدفنی: 5093526

کد فنی: 5093594

کد فنی: 5093531

کد فنی: 5093533

خشاب سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5093508

OBO

خشاب سرج ارستر ترکیبی تایپ 2+1 فاز

یا ارستر ترکیبی V50

 280 ولت، IP 20

 

خشاب سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5095609

OBO

خشاب سرج ارستر ترکیبی تایپ 2+1 نول

یا ارستر ترکیبی  V50 

255 ولت، IP20

 

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089748

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1

ست حفاظتی سری MCD

تک پل+NPE

255 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089761

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1 ست حفاظتی سری MCD

سه پل+NPE

255 ولت

کد فنی: 5093508

کد فنی: 5095609

کد فنی: 5089748

کدفنی: 5089761

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5080770

OBO

سرج ارسترتایپ 2+1 

ست حفاظتی سری MCD

جریان نشتی

سه پل+NPE

255 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089763

OBO

سرج ارستر ترکیبی کلاس B+C یا ارستر ترکیبی MCD با ریموت کانتکت آلارم

سه پل+NPE

255 ولت

سرج ارستر کلاس B+C کد فنی 5089777

OBO

سرج ارستر تایپ 2+1  ست حفاظتی با ریموت کانتکت آلارم

جریان نشتی

 سه پل+NPE

255 ولت

کد فنی: 5089770

کد فنی: 5089763

کد فنی: 5089777

جهت مشاهده انواع سرج ارستر و ارتینگ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده سایت دفتر مرکزی OBO در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت OBO BETTERMANN بازدید نمایید.

سرج ارستر کلاس B تایپ 1

 سرج ارستر کلاس B تایپ 1 جهت حفاظت ثانویه در مقابل صاعقه مورد استفاده قرار می گیرد. به ارستر تایپ 1  سرج ارستر جریان صاعقه نیز گفته می شود.  در مواردی که خطر برخورد مستقیم صاعقه به کابل و یا تاسیسات برقی وجود دارد، از این مدل ارستر استفاده می شود.  تحمل دمای مناسب، نسوز بودن و ظرفیت بالای تخلیه جریان سرج و … را می توان از ویژگی های برتر ارستر کلاس B  در شبکه برق فشار ضعیف شمرد.

از سرج ارستر کلاس B در ساختمان های بلند، بناهایی که از صاعقه گیر استفاده می کنند، مراکز مخابراتی و رادیویی، ساختمان هایی که دارای آنتن یونیزه صاعقه گیرهستند و … استفاده می کنند.

سرج ارستر تایپ 1 دقیقا در تابلو های ورودی ساختمان یا تابلوهای اصلی استفاده می شوند. بعد از این ارسترها انواع دیگر ارسترهای تایپ 2+1 یا تایپ 2 نصب می گردد.

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096849

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MCD

تک پل،  255 ولت

سرج ارستر کلاس B تایپ 1کد فنی 5096877

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MCD

سه پل ، 255 ولت

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096879

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MCD

سه پل + NPE 

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096865

OBO

سرج ارستر کلاس B ارستر ترکیبی MCD

سه پل + NPE  

کد فنی: 5096849

کد فنی: 5096877

کد فنی: 5096879

کد فنی: 5096865

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096852

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MCD

با نمایشگر تک پل 

255  ولت

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096835

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MCD

با نمایشگر سه پل

 255 ولت

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096836

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MCD سه پل + NPE با نمایشگر، 255 ولت

خشاب سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096822

OBO

خشاب سرج ارستر کلاس B یا ارستر ترکیبی MCD  تک پل

 

کد فنی: 5096852

کد فنی: 5096835

کد فنی: 5096836

کد فنی: 5096822

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096827

OBO

خشاب سرج ارستر کلاس B یا ارستر ترکیبی MCD با نمایشگر، تک پل

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096874

OBO

سرج ارستر کلاس B یا ارستر ترکیبی MCD 50-B/3 در تابلو آماده

255 ولت، سه پل

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096875

OBO

سرج ارستر کلاس B یا ارستر ترکیبی 50-B/3+1 MCD در تابلو آماده

255ولت، سه پل+NPE

سرج ارستر کلاس B تایپ 1کد فنی 5096847

OBO

سرج ارستر کلاس B یا ارستر ترکیبی MC
255 ولت، تک پل

 

کد فنی: 5096827

کد فنی: 5096874

کد فنی: 5096875

کد فنی: 5096847

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096876

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MC

255 ولت، سه پل 

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096878

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MC
255 ولت، سه پل+NPE

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096863

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر ترکیبی MC 

255 ولت، سه پل

سرج ارستر کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096851

OBO

سرج ارستر کلاس B

یا ارستر صاعقه MC

 255 ولت

کد فنی: 5096876

کد فنی: 5096878

کد فنی: 5096863

کد فنی: 5096851

خشاب سرج ارستر صاعقه کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096820

OBO

خشاب ارستر صاعقه کلاس B یا خشاب ارستر صاعقه MC

255 ولت

خشاب سرج ارستر صاعقه کلاس b تایپ 1 کد فنی 5096825

OBO

خشاب ارستر صاعقه کلاس B یا خشاب ارستر صاعقه  MC با نمایشگر

255 ولت

سرج ارستر صاعقه کلاس B تایپ 1 کد فنی 5089212

OBO

سرج ارستر صاعقه کلاس B یا ارستر صاعقه MC 50-B/3 در تابلوی آماده، سه پل 255 ولت

سرج ارستر صاعقه کلاس B تایپ 1 کد فنی 5089200

OBO

 ارسترصاعقه کلاس B یا ارستر صاعقه MC 50-B/3+1 در تابلوی آماده، 255 ولت سه پل+NPE

کد فنی: 5096820

کد فنی: 5096825

کد فنی: 5089212

کد فنی: 5089200

سرج ارستر صاعقه کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096974

OBO

سرج ارستر صاعقه کلاس B یا ارسترصاعقه 35 MCF با نمایشگر آلارم، 440  ولت

تک پل

سرج ارستر صاعقه کلاس B تایپ 1 کد فنی 5096976

OBO

سرج ارستر صاعقه کلاس B یا ارسترصاعقه  35  MCF 

با نمایشگر آلارم 440 ولت، سه پل

کد فنی: 5096974

کد فنی: 5096976

جهت مشاهده انواع سرج ارستر و ارتینگ اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده سایت دفتر مرکزی OBO در ایران اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر از وبسایت شرکت OBO BETTERMANN بازدید نمایید.

سیستم هوشمند

view more
view more
view more
view more
view more
view more
view more
view more

سنسور و ابزار دقیق

view more
view more
view more
view more
view more
view more
view more
view more