تاچ پنل آستروم Astrum | استروم

تاچ پنل آستروم Astrum سری inspinia در ابعاد 7 و 10 اینچ تولید می شوند، همچنین این سری از تاچ پنل های Astrum در مدل­­های  Grand (سری G)، slim (سری S) و Vitre (سری V) به بازار عرضه شده اند که صرفاً به لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.

صفحه نمایش خازنی بسیار با کیفیت با قابلیت لمس آرام، کارکردن با این تاچ پنل را بسیار راحت و لذت بخش می کند.

برتری عمده تاچ پنل آستروم Astrum سازگاری آن با سیستم های دربازکن و اینترکام بدون نیاز به SIP سرور است که باعث کاهش چشمگیر هزینه تمام شده می شود. تعبیه وب سرور داخلی نیز مزیّت مهم دیگری است که این تاچ پنل را در ردیف تجهیزات با کارایی بالا و به صرفه به لحاظ قیمت قرار می دهد.

شرکت پرسیکا وارد کننده این تجهیز می باشد که با قیمت مناسب به دست همکار و مشتریان عزیز می رسد.

پورت های استاندارد موجود بر روی تاچ پنل استروم Astrum عبارتند از: Lan RJ45 (گیگابایت)،  USB2.0   دو عدد خروجی دیجیتال رله ای 24 ولت DC و 5 عدد ورودی دیجیتال 12 ولت DC. همچنین می توان بصورت سفارشی پورت های ارتباطی با تجهیزات تهویه مطبوع VRF (یک توانمندی بسیار منحصر بفرد)، KNX- SCS (ارتباط با سیستم هوشمند Legrand)، سریال RS485 یا سریال RS232 و Modbus را به آن افزود.

سیستم دزدگیر این تاچ پنل به شما این امکان می دهد که خانه خود را ایمن کنید و در سناریو مختلف از آن استفاده کنید. سیستم دزدگیر تاچ پنل Astrum همانند یک سیستم امنیتی گرید 1 برای شما کار می کند.

“اینستاگرام گروه صنعتی پرسیکا”

inspinia تاچ پنل آستروم سری

تاچ پنل آسترم این امکان را به شما می دهد که دوربین های تحت شبکه خود را برای مانیتورینگ به آن وصل کنید. حتی این تاچ پنل قابلیت متصل شدن به آیفون های تحت شبکه را دارد که درب منزل خود را با لمس یک کلید برای مهمان باز کنید و یا با همسایگان خود صحبت کنید.

امّا شاید مهمترین نکته المان های کنترلی هستند که برای این تاچ پنل های زیبا در نظر گرفته شده است که با توجه به تنوع تاچ پنل آستروم تقریباّ هیچ عملکردی در هوشمند سازی ساختمان نیست که نتوان بر روی آن ها پیاده سازی نمود، این المان ها عبارتند از: روشنایی، سرمایش/گرمایش، تهویه مطبوع (ترموستات و VRF)، پرده برقی، سیستم امنیتی، شیرهای برقی، لابی من، دوربین های IP و سیستم های در بازکن و اینترکام بر اساس VOIP (تقریباً تمامی برندهای متداول و معتبر را پشتیبانی می کنند).

تاچ پنل آستروم

امکانات دیگر تاچ پنل Astrum:

  • قابلیت آدرس دهی تا 250 عدد
  • پورت های استاندارد: RJ45 – USB2
  • قابلیت اتصال به VRF و سیستم امنیتی
  • قابلیت اتصال به دوربین های تحت شبکه
  • قابلیت اضافه شدن تجهیزات تهویه مطبوع VRF
  • اضافه شدن سریال RS485 – RS232 – Modbus
  • دارای دو عدد خروجی دیجیتال و 5 عدد ورودی دیجیتال
  • قابلیت اتصال به آیفون های تحت شبکه بدون احتیاج به sip server

جهت مطالعه بیشتر روی لینک کلیک کنید.

جهت مشاوره با کارشناسان با ما تماس بگیرید.