تاچ پنل آستروم Astrum | استروم

تاچ پنل آستروم Astrum سری inspinia در ابعاد 7 و 10 اینچ تولید می شوند، همچنین این سری از تاچ پنل های Astrum در مدل­­های  Grand (سری G)، slim (سری S) و Vitre (سری V) به بازار عرضه شده اند که صرفاً به لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند.

صفحه نمایش خازنی بسیار با کیفیت با قابلیت لمس آرام، کارکردن با این تاچ پنل را بسیار راحت و لذت بخش می کند.

برتری عمده تاچ پنل آستروم Astrum سازگاری آن با سیستم های دربازکن و اینترکام بدون نیاز به SIP سرور است که باعث کاهش چشمگیر هزینه تمام شده می شود. تعبیه وب سرور داخلی نیز مزیّت مهم دیگری است که این تاچ پنل را در ردیف تجهیزات با کارایی بالا و به صرفه به لحاظ قیمت قرار می دهد.

پورت های استاندارد موجود بر روی تاچ پنل استروم Astrum عبارتند از: Lan RJ45 (گیگابایت)،  USB2.0   دو عدد خروجی دیجیتال رله ای 24 ولت DC و 5 عدد ورودی دیجیتال 12 ولت DC. همچنین می توان بصورت سفارشی پورت های ارتباطی با تجهیزات تهویه مطبوع VRF (یک توانمندی بسیار منحصر بفرد)، KNX- SCS (ارتباط با سیستم هوشمند Legrand)، سریال RS485 یا سریال RS232 و Modbus را به آن افزود.

inspinia تاچ پنل آستروم سری

امّا شاید مهمترین نکته المان های کنترلی هستند که برای این تاچ پنل های زیبا در نظر گرفته شده است که با توجه به تنوع تاچ پنل آستروم تقریباّ هیچ عملکردی در هوشمند سازی ساختمان نیست که نتوان بر روی آن ها پیاده سازی نمود، این المان ها عبارتند از: روشنایی، سرمایش/گرمایش، تهویه مطبوع (ترموستات و VRF)، پرده برقی، سیستم امنیتی، شیرهای برقی، لابی من، دوربین های IP و سیستم های در بازکن و اینترکام بر اساس VOIP (تقریباً تمامی برندهای متداول و معتبر را پشتیبانی می کنند).

تاچ پنل آستروم

جهت مطالعه بیشتر روی لینک کلیک کنید.

جهت مشاوره با کارشناسان با ما تماس بگیرید.