دستگاه ضد عفونی کننده دست پرسیکا

دستگاه ضد عفونی کننده دست پرسیکا مدل PER 50 جهت پاشش اتوماتیک مواد داخل مخزن طراحی و ساخته شده است. این دستگاه مجهز به سنسور نوری مادون قرمز برای تشخیص دست جهت پاشش مواد داخل مخزن روی آن می باشد.

با قرار گرفتن دست ها در مقابل سنسور مادون قرمز مواد به صورت پودری 1 تا 2 ثانیه روی دست پاشیده می شود.

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک پرسیکا با استفاده از فناوری، راهکاری هوشمندانه جهت رعایت بهداشت دست ارائه می کند که به طور موثری باعث کاهش انتقال ویروس و عفونت از طریق دست می شود.

دستگاه ضد عفونی کننده پرسیکا
دستگاه-ضد-عفونی-کننده دست پرسیکا
دستگاه-ضد-عفونی-کننده-دست-دیواری پرسیکا

دستگاه ضد عفونی دست هوشمند پرسیکا مدل PER 50  دارای پاشش های کنترل شده با هدف مصرف بهینه با کمترین هزینه و حداکثر بهداشت طراحی شده اند که حجم مخزن دستگاه 1 لیتر می باشد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست را می توان در خانه، محل کار و یا تمام مکان های عمومی مانند مراکز خرید، بانک ها و بیمارستان ها و … استفاده نمود.

ویژگی های دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک پرسیکا:

  1. طراحی ساده و زیبا
  2. 12 ماه گارانتی بدون قید و شرط
  3. بدنه پلاستیکی و قابل شست و شو
  4. پاشش محلول به طور دقیق 1 تا 2 ثانیه بر روی دست ها
  5. فناوری غیر تماسی(سنسور مادون قرمز) جهت ضد عفونی کردن دست ها
دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک پپرسیکا

نحوه نصب و استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده دست:

دستگاه ضد عفونی کننده دست اتوماتیک را می توان به راحتی با حدود ارتفاع 120 سانتی متر از سطح زمین بر روی دیوار نصب کرد در واقع به این مدل، دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری هم گفته می شود که پس از نصب بر روی دیوار می توان درب دستگاه را باز و به آرامی مخزن مایع را پر کنید.

این دستگاه با آداپتور 12 ولت که به برق شهر متصل می شود به راحتی قابل استفاده است.

دستگاه ضد عفونی دست دیواری پرسیکا
دستگاه ضد عفونی اتومات پرسیکا

پس از خرید این محصول، طریقه نصب و راه اندازی در بروشور دستگاه به طور کامل توضیح داده شده است که داخل کارتن دستگاه قرار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این محصول با ما تماس بگیرید.

طراحی پایه شیشه ای نشکن جهت نصب دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک پرسیکا مدل PER 50 با قابلیت جابه جایی د رهر مکانی که مورد نیاز است، شرایط استفاده از این دستگاه ها را آسان تر کرده است.

پایه شیشه ای نشکن در دو مدل شیشه دودی و ساده قابل ارائه می باشد که دستگاه ضد عفونی کننده به راحتی بر روی این پایه ها قابل نصب است. طراحی مدل دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی از جمله تولیدات شرکت پرسیکا است که با قیمت مناسب تر ارائه می گردد.

دستگاه ضد عفونی کننده دست پرسیکا

جهت مشاهده بیشتر محصولات تولیدی ما اینجا کلیک کنید.