ارت بار و باسبار برند پرسیکا

ارت بار

ارت بار در واقع راهکاری مناسب در جهت ایجاد نقطه ی مشترک برای برقرار کردن سیستم اتصال به زمین و یا ارتینگ است که یک عملکرد ضروری برای ایجاد امنیت جانی و شغلی است.  البته در این میان لازم به ذکر است که ممکن است برای اشاره به ارت بار از نام های دیگری مانند باسبار ارت، شمش ارت و یا ترمینال ارت، ارت باس و برخی نام های دیگر که به مرور با آن ها آشنا خواهید شد نیز استفاده شود.

اما اینکه وظیفه ارت بار چیست؟ در جواب این سوال که ارت بار چیست؟ لازم به توضیح است که ارت بار با انتقال دادن و راهی کردن جریان های الکتریکی اضافی به سمت زمین، ایجاد امنیت می کند. در حقیقت وظیفه ی اصلی ارت بار حفاظت از لوازم و مدارهای آن ها و همچنین حفظ سلامت اشخاص در مقابل خطرات ناشی از نشتی ها و علاوه بر آن، جریان های الکتریکی ایجاد شده است. بعلاوه ارت بار می تواند با انتقال جریان های الکتریکی اضافی به زمین مانع ایجاد و یا افزایش نیروی الکتریسته ی ساکن شود.

سیستم ارت بار چگونه ایجاد می شود؟ شما می توانید برای تضمین سلامت خود، اطرافیان و محیط و کارگاهتان سیستم ارت بار و یا همان ارتینگ را برقرار کنید. برای ایجاد سیستم ارت بار به این ترتیب پیش می روید که شما با ایجاد یک اتصال و هدایت جریان های الکتریکی دستگاه ها توسط سیمی که به رشته ی سیم ارت بار وصل می شود، سیستم ارت بار را برای لوازم خود برقرار می کنید. در نتیجه پس از برقرار شدن این سیستم دیگر لازم نیست نگران هیچ نشتی یا اتصالی و برق گرفتگی باشید زیرا جریان های اضافی به زمین منتقل می شوند و امنیت برقرار می گردد. توجه داشته باشید که امروزه امکان بکارگیری ارت بار دیواری نیز فراهم آمده است. 

ارت بار پرسیکا

نحوه نصب ارت بار به چه صورت است؟

نحوه نصب به این ترتیب پیش می رود که شما برای انجام این عملیات می توانید با در نظر گرفتن موقعیت و شرایط محیط خود از میان دو روشی که وجود دارد، انتخاب کنید. دو روش موجود برای انجام ارتینگ عبارت می شوند از روش زمین عمقی و روش زمین سطحی که در ادامه شرحی بر هر یک را می خوانید.

روش اول یا همان روش زمین عمقی یکی از روش های متداول و معمول برای انجام ارتینگ است. روش زمین عمقی به اینصورت انجام می شود که برای انجام آن لازم است از چاه استفاده شود تا سیستم ارتینگ برقرار شود.

روش دوم برای برقرار کردن ارتینگ روش زمین سطحی است. معمولا شرایط طوری پیش می رود که اغلب ناچار به اجرای ارت بار به روش دوم خواهید بود.
روش زمین سطحی در واقع برای محیط هایی کاربرد دارد که انجام حفاری با یک عمق بالا در آنجا ممکن نیست. به این ترتیب این روش زمین سطحی برای ایجاد سیستم ارت بار با ایجاد عمقی در حدود 80 سانتی متر، عملی می شود. برای انجام این روش شما می توانید از میان هفت روشی که وجود دارند یکی را بنا به موقعیت و تخصص خود برگزینید و اجرا کنید.

برای انجام این روش لازم است تا ابتدا محل چاه ارت را انتخاب کنید و سپس با مهیا کردن وسایل چاه ارت اقدام به حفاری نمایید. فاکتورهای بسیار زیادی را برای انجام این حفاری لازم است در نظر بگیرید. به این منظور می توانید از یک متخصص در انجام امور مربوط به ارتینگ کمک بگیرید. همچنین می توانید با در نظر گرفتن قیمت ارت بار مناسب اقدام به خرید ارت بار کنید تا برای یک نصب حرفه ای از نیروی متخصصی که تمام لوازم چاه ارت را دارد، کمک بگیرید.

ارت بار برند پرسیکا

 ارت بار و اجرای آن توسط تیم متخصص:

در مجموع برای برقرار کردن ارتینگ بهتر است تا  از یک نیروی متخصص در این حرفه کمک بگیرید. اگر برای یک مجموعه ی صنعتی در حال اجرای سیستم ارتینگ هستید لازم است توجه داشته باشید که کمک گرفتن از نیروی متخصص می تواند شما را برای رسیدن به استانداردهای قابل قبول و عالی در جهت ایمنی کار جلو ببرد.

جهت مشاوره و اجرای سیستم ارتینگ با مختصصان ما تماس بگیرید.

همچنین برای ایجاد ارتینگ در خانه ها و برج ها و آپارتمان های چند طبقه نیز ضرورت دارد تا از نیروی متخصص مدد بگیرید. این عملکرد که در جهت حفظ ایمنی و سلامت افراد و همچنین سرمایه، انجام می شود، در بهترین و ایمن ترین حالت خود تنها می تواند توسط یک متخصص ایجاد شود. اما اینکه یک متخصص در زمینه ی اجرای ارتینگ را چطور پیدا کنید؟

به راحتی می توانید یک متخصص برای انجام این عملیات پیدا کنید، تنها کافی است تا با شرکت هایی که خدمات عالی در جهت حفر چاه دارند تماس برقرار کنید و این مسئله را برای پیگیری شدن، مطرح کنید. لازم به ذکر است که مانند هر بازار دیگری، بازار برپا کردن سیستم ارتینگ نیز دارای قیمت ها و نرخ های متفاوتی است که بهتر است برای انتخاب بهترین عملکرد و مناسب ترین هزینه در میان این شرکت ها کمی تحقیق و جست و جو کنید. امکان این جست و جو حتی در محیط مجازی و بخصوص در گوگل هم فراهم است. می توانید با مطالعه نظر و تجربه های افراد یک انتخاب عالی داشته باشید.

اگر در رابطه با این حرفه تجربه ای دارید که شما را بعنوان یک متخصص اجرای ارتینگ معرفی می کند، خبر خوب اینکه می توانید با طراحی یک رزومه آنلاین به راحتی در جست و جوی شغلی مناسب با درآمدی خوب باشید.

باسبار ارت پرسیکا

همه چیز در رابطه با خرید ارت بار:

در رابطه با خرید ارت بار مانند هر خرید دیگری امکان خرید اینترنتی و همچنین انجام خرید حضوری برقرار است. شما می توانید با یک جست و جوی ساده در اینترنت با انواع ارت بار و مشخصات متفاوت و کیفیت های متنوع آن ها آشنا شوید. همچنین می توانید قیمت فروشگاه های آنلاین را با قیمت فروشگاه های حضوری مقایسه کرده و سپس انتخاب خود را انجام داده و خرید کنید. لازم به ذکر است که خرید ارت بار در شرایطی به بهترین نحو انجام می شود که شما با یک متخصص و با کسی که تجربه ای در انجام و اجرای ارتینگ داشته باشد، نیاز دارید تا جنس ها و کیفیت های متفاوت را برای شما از یکدیگر تفکیک و توضیح دهد.

فروش ارت باس
خرید ارت بار
قیمت ارت بار

جهت مشاهده، محصولات گروه صنعتی پرسیکا اینجا کلیک کنید.

جهت مشاهده محصولات سرج ارستر و ارتینگ OBO آلمان از سایت دفتر مرکزی OBO در ایران، بازدید فرمایید.