چرا سرج ارستر OBO

سرج ارستر (OBO):

تجهیزی است حفاظتی که برای دستگاه های حساس و با ارزش استفاده می شود تا آنها را از آسیب های ناشی از صاعقه و ضربه های سوئیچینگ ناشی از دستگاه های مختلف حفظ نماید. لذا انتخاب سرج ارستر یا برقگیر از اهمیت بسزایی برخوردار است.

علامت خطر

انتخاب اشتباه باعث ضرر مالی و حتی ضررهای غیرقابل جبران مثل از بین رفتن دستگاه و یا آتش سوزی می شود.

سرج ارستر یا برقگیر
خرابی دستگاه از اضافه ولتاژ
برقگیر یا سرج ارستر OBO

برای خرید سرج ارستر باید موارد ذیل بررسی شود:

  1. برند سرج ارستر یا شرکت سازنده
  2. قیمت ارستر
  3. موجودی کالا
  4. شبکه فروش
  5. پشتیبانی فنی

برند سرج ارستر OBO:

همان طور که می دانید برترین سازنده های تجهیزات الکترونیک در دنیا شرکت های آلمانی هستند. آنها در طراحی، تولید، تست و کنترل کیفی بسیار دقیق و با تجربه هستند و آلمانی ها قیمت نهایی تولید را فدای کیفیت نمی کنند و شما می توانید به محصولات آنها به راحتی اعتماد کنید.

شرکت OBO BETTERMANN یکی از برترین تولیدکنندگان سرج ارستر دنیا که در کشور آلمان مستقر است و کیفیت محصولات این شرکت زبانزد تمامی پروژه ها و مشتریان است.

کیفیت ساخت و استاندارد بودن محصولات OBO (سرج ارستر OBO) را می توان با تاییدیه های آزمایشگاه های برتر آلمان بررسی کرد.

تاییدیه سرج ارستر OBO
تاییدیه سرج ارستر
تاییدیه های ارستر ابو
تاییدیه ارستر OBO

قیمت سرج ارستر:

یکی از فاکتور های اساسی انتخاب ارستر، قیمت آن است. بعد از انتخاب محصولات آلمانی در میان محصولات سایر کشور ها، ارستر OBO  بخاطر استراتژی های فروش دفتر مرکزی این شرکت، یکی از مناسب ترین قیمت های بازار در بین محصولات با کیفیت مشابه را دارد.

OBO مناسب ترین قیمت را بین همه تولید کنندگان اروپایی دارد. و همچنین ارستر OBO با قیمتی مناسب و کیفیت عالی قابل ارائه می باشد.

موجودی کالا:

اکثرا مشتریان و پروژه ها نیاز به  جنس موجود برای تکمیل پروژه های خود دارند.

گروه صنعتی پرسیکا به عنوان نماینده رسمی شرکت OBO در بین سایر نمایندگان OBO، بیشترین میزان موجودی کالا را دارد.

این شرکت به صورت ماهانه سفارشات خود را از آلمان دریافت می کند. لذا در کمترین زمان ممکن، شما به کالای مورد نظر خود دسترسی دارید.

سرج ارستر OBO
سرج ارستر OBO

شبکه فروش:

شرکت OBO BETTERMANN سال هاست در ایران به صورت یک دفتر رسمی فعال است و از طریق شبکه نمایندگان سعی کرده است که مشتریان را با شبکه فروش گسترده خود همواره حمایت کند.

تقریبا در هر شهری این برند یک نماینده برای ارائه خدمات پیش از فروش و پس از فروش دارد. لذا همیشه و با خیال راحت می توانید از شبکه گسترده فروش این شرکت استفاده کنید. حتما اگر از ما در تهران خرید کنید می توانید  کالا و خدمات خود را در شهرستان و توسط نمایندگان شهر خود دریافت کنید.

خدمات فنی:

پشتیبانی فنی اصلی ترین گام پس از خرید است یعنی نصب و راه اندازی سرج ارستر را برای مشتریان آسان می کند. حتما قبل از خرید نیز تیم پشتیبانی فنی ایرانی و حتی در مواردی که نیاز به مشاوره باشد می توان از مشاوره و ساپورت تیم آلمانی سازنده سرج ارسترها استفاده کرد.

بدون دغدغه می توانید سیستم های خود را حفاظت کنید و تیم فنی ما پشتیبانی 24 ساعته برای مشتریان خود دارد!!!

جهت مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع سرج ارستر OBO اینجا کلیک کنید.